WYBORY SAMORZĄDOWE 2006

WOJEWODZTWO POWIAT | MIASTO

EŁK | KALINOWO | PROSTKI | STARE JUCHY

Lp.KANDYDACI OPIS
A. SEJMIK WOJEWÓDZKI
V.Okręg nr 5 powiaty: ełcki, mrągowski, piski, szczycieński
a.Lista nr 1 PSL
7. Korsak Celina
12. Zaremba Tadeusz
b.Lista nr 2 Liga Polskich Rodzin
1. Nowacki Bogdan Mieczysław
3. Szejda Zdzisław
c.Lista nr 4 Prawo i Sprawiedliwość
1. Puza Adam Jan
4. Chojnowski Marek
d.Lista nr 5 Platforma Obywatelska
1. Zdanowski Andrzej Henryk
3. Szubzda Irena
5. Muśko Jerzy
8. Wocial Elżbieta
e.Lista nr 6 SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
3. Górska Hanna
7. Pycz Mariola
f.Lista nr 7 Samoobrona RP
4 Odolecki Mirosław Ryszard
8. Jenczelewska Renata Grażyna
g.Lista nr 10 Dobry Samorząd
1. Wiloch Krzysztof Zbigniew
4. Chmielewski Zbigniew
5. Wojnowski Wojciech
h.Lista nr 15 KWW Janusza Nowakowskiego
1. Jurewicz Krystyna
2. Staniszewski Robert
4. Milewska Magdalena
5. Zubrzycki Łukasz
6. Rydzewski Mirosław
B. POWIAT EŁK
I.Okręg nr 1 Baranki, Bp. E. Samsela, Brata Jana Jakubczaka, Ciepła, Cmentarna, M. Dąbrowskiej, Dębowa, Dojazdowa, Grajewska, Handlowa, Intermat, Jagodowa, Jana Pawła II, Jasna, Jesienna, Jeziorna, J. Kilińskiego, J. Kochanowskiego, Kolejowa, Konwaliowa, M. Kopernika, Matki Teresy z Kalkuty, J. Korsaka, Koszykowa, Krótka, Krzemowa, Krzywa, Kwiatowa, Leśna, Letnia, Letniskowa, Lipowa, Malinowa, Mariampolska, J. Matejki, W. Maternika, Miedziana, Z. Nałkowskiej, C. K. Norwida, Okrężna, Parkowa, Piękna, E. Plater, Pogodna, Ks. J. Popiełuszki, Poziomkowa, B. Prusa, Przytorowa, M. Reja, Robotnicza, Rumiankowa, Sasankowa, Sosnowa, Spacerowa, Stalowa, Strefowa, Świerkowa, Św. J. Bosko, Św. Wojciecha, Św. M.M. Kolbe, Św. D. Savio, Św. Franciszka, Św. R. Kalinowskiego, Targowa, Towarowa, M. Wańkowicza, Wczasowa, Wrzosowa, Wielkanocna, Wiosenna, S. Wyspiańskiego, Kard. S. Wyszyńskiego, G. Zapolskiej, Złota, Żelazna
a.Lista nr 1PSL
1.Bednarek Cecylia
2.Dorf Jan
3.Pietkiewicz Krzysztof
b.Lista nr 2Liga Polskich Rodzin
1.Żuryński Czesław
2.Gątowska Halina
3.Szafranko Dariusz
4.Radecka Grażyna
5.Ułanowicz Krystyna
6.Jabłonowska Iwonna Maria
7.Szumowski Krzysztof
c.Lista nr 4Prawo i Sprawiedliwość
1.Rydzewski Adam
2.Łaguna Jan
3.Karczewski Zenon
4.Waszkiewicz Teresa Anna
5.Baranowski Krystian Łukasz
6.Dawidowski Marcin Łukasz
7.Wantuch Izabela Marianna
d.Lista nr 5Platforma Obywatelska
1.Sobczak Leszek Marek
2.Tarasiewicz Leszek Edward
3.Rokicki Sławomir
4.Brzozowski Andrzej
5.Pieńkowska Małgorzata Dorota
6.Raczyńska Mariola Jadwiga
7.Andruszkiewicz Daniel Józef
8.Kierwajtys Wojciech
e.Lista nr 6SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1.Czepułkowski Tomasz
2.Trusiewicz Jerzy Andrzej
3.Januszewski Tadeusz
4. Sierotko Anna
5. Ciborowski Jan
6. Wołyniec Bożena
f.Lista nr 7Samoobrona RP
1.Pieczyński Michał
2.Ziółkowski Maciej
3.Ziółkowska Stanisława
g.Lista nr 17EŁCKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1.Augustynowicz Józef
2. Jańczuk Edward
3. Popławski Jerzy
4. Magreta Tadeusz
5.Jaczyńska Joanna
6.Leszczyński Zbigniew
h.Lista nr 18CAŁY EŁK-NASZ DOM
1.Rzotkiewicz Dorota
2.Barszczewski Maciej Piotr
3.Wyszyńska Iwona Dorota
4.Sokołowska Grażyna
i.Lista nr 19AKCJA SPOŁECZNA
1.Franczuk Jarosław
2.Czepułkowski Kazimierz Bolesław
3.Uściłowicz Julian Marek
4.Kania Anna Małgorzata
5.Kozłowski Krzysztof
6.Bonowicz Grażyna Cecylia
7.Drężek Stanisław
j.Lista nr 20Dobro Wspólne 2006
1. Cieślak Dariusz
2. Sadowski Tomasz
3.Sarosiek Krzysztof
4.Wasilczyk Wacław
5.Szmidt Krzysztof
6.Gwiazdowski Leszek
k.Lista nr 21KWW Janusza Nowakowskiego
1.Urbańczyk Mirosław Wojciech
2.Guz Ryszard Pankracy
3.Rydzewski Stanisław
4.Roszkowski Janusz
5.Woźniak Cezary Marek
6.Rydzewska Elżbieta
7.Wasilewski Piotr
8.Radziewicz Radosław
II.Okręg nr 2 Augustowska, K. A. Bahrkego, gen. J. Bema, gen. Bora-Komorowskiego, W. Broniewskiego, Brzozowa, Bursztynowa, M. Curie-Skłodowskiej, mjr H. Dobrzańskiego, Dolna, gen. Grota-Roweckiego, Jaćwingów, Kolonia, Konieczki, J. Korczaka, Krakowska, I. Kraszewskiego, Lwowska, Łąkowa, Łukasiewicza, Malmeda, Mazurska, Miodowa, Nadrzeczna, Nektarowa, Ogrodowa, gen. Okulickiego, Owocowa, mjr J. Piwnika „Ponurego”, gen. Podhorskiego, Podmiejska, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Sezamkowa, H. Sienkiewicza, gen. Sikorskiego, Słoneczna, Sportowa, S. Staszica, mjr H. Sucharskiego, Suwalska, Śląska, Tęczowa, R. Traugutta, Warmińska, Wąski Tor, Wileńska nr 1, 3, 5, W. Witosa, Zielona
a.Lista nr 2Liga Polskich Rodzin
1.Kacprzyk Tadeusz Kazimierz
2. Grabowska Ewa
3. Radoń Adam
4.Halicka Katarzyna Julia
b.Lista nr 4Prawo i Sprawiedliwość
1.Grejcz Paweł Stanisław
2.Gajewski Piotr Artur
3.Kaźmierowicz Sylwia
4.Dulęba Rafał Marcin
c.Lista nr 5Platforma Obywatelska RP
1.Dawidowski Robert Stanisław
2.Kossakowski Henryk Adam
3.Wocial Piotr Zbigniew
4.Dardzińska Barbara Maria
5. Zalewska Joanna
6. Awramik Ewa
d.Lista nr 6SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1.Litman Ewa
2.Domagała Janusz Mieczysław
3.Nowak Dionizy
4.Handel Marek Bolesław
5.Biernacki Krzysztof Tomasz
6.Piętko Maria
e.Lista nr 17EŁCKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1.Kulbacki Stanisław
2.Borawski Wiesław
3.Piotrowski Dariusz Andrzej
4.Baranowski Karol
5.Szestowicka Jolanta
f.Lista nr 18CAŁY EŁK-NASZ DOM
1. Bielenica Anna
2. Soroko Jan
3.Mrówka Dariusz Michał
g.Lista nr 19AKCJA SPOŁECZNA
1. Gazda Leon
2.Grygo Waldemar Jan
3.Wasilewski Stanisław
4.Ryszkiewicz Antoni
5.Malinowski Dariusz
6. Rybińska Ewa
h.Lista nr 20Dobro Wspólne 2006
1.Urbański Artur Tadeusz
2. Rudzińska Anna
3.Chmielewski Wiesław
4.Jakimyszyn Iwona Danuta
5.Kowalczyk Dariusz
6. Wróbel Ewa
i.Lista nr 21KWW Janusza Nowakowskiego
1.Siedlecki Henryk
2.Faliński Waldemar
3.Pawłowska Urszula Anna
4.Statkiewicz Ludwik
5.Daniun Bratysław
6.Polakowski Mirosław
III.Okręg nr 3 A. Asnyka, Aleja 1000-lecia, Aleja Lubelska, K.K. Baczyńskiego, J. Brzechwy, Cicha, Czarna, Danusi, J. Długosza, Grodzieńska, Grunwaldzka, W. Jagiełły, Jagienki, Juranda, M. Kajki, Kąpielowa, T. Kościuszki, Królowej Jadwigi, Książąt Mazowieckich, Księcia Witolda, Księżnej Anny, 11 Listopada, Maćka z Bogdańca, Nadjeziorna, Plac Katedralny, Pomorska, K. Pułaskiego, Roosevelta, Stary Rynek, Szosa Obwodowa, Warszawska, Wileńska bez nr 1, 3, 5, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zawiszy, Zbyszka z Bogdańca
a.Lista nr 1PSL
1.Daszkiewicz Paweł
2.Iwaszko Mirosław
3.Krejczman Andrzej
b.Lista nr 2Liga Polskich Rodzin
1.Kwiatkowska Lucyna
2.Kowalewska Danuta
3.Rostek Janusz
4.Sieńkowska Marta
c.Lista nr 4Prawo i Sprawiedliwość
1.Marchel Karol Robert
2.Gerus Iwona
3.Karanowski Maciej
4.Kapliński Jerzy
5.Wojtowicz Mirosław
6.Skawińska Wanda
d.Lista nr 5Platforma Obywatelska RP
1.Obara Zbigniew Ireneusz
2.Cieśluk Andrzej
3.Szypulski Waldemar
4.Bońkowski Artur
5.Niedźwiecki Bogdan
6.Makuch Beata
e.Lista nr 6SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1.Rubczewski Michał
2.Karpowicz Jerzy Dariusz
3.Fedoruk Zbigniew Janusz
4.Zawadzki Czesław
5.Chodysz Stanisław
6.Wrona Jerzy Marek
f.Lista nr 7Samoobrona RP
1.Łajewski Robert
2.Jurkowski Dariusz
3.Wilk Krzysztof Aleksander
g.Lista nr 17EŁCKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1.Rydzewski Marian Mirosław
2.Kołodziejski Tadeusz
3.Omilian Antoni
4.Palczewski Piotr Patryk
h.Lista nr 19AKCJA SPOŁECZNA
1.Sawczyński Mirosław
2.Zemel Tadeusz
3.Ryszkiewicz Marcin
4.Bielak Andrzej Marek
i.Lista nr 20Dobro Wspólne 2006
1.Puławska Bożenna
2.Abramczyk Andrzej
3.Wesołowski Janusz
4.Skarżyńska Edyta
j.Lista nr 21KWW Janusza Nowakowskiego
1. Sawejko-Dawidowicz Regina
2.Popielarz Wojciech
3.Waluś Jerzy
4.Stasiewicz Elżbieta Franciszka
5.Żukowski Adam
6.Sitkiewicz Mariola Ewa
IV.Okręg nr 4 Armii Krajowej, F. Chopina, J. Dąbrowskiego, Gdańska, G. Gizewiusza, M. Konopnickiej, Magazynowa, 3-go Maja, J. H. Małeckich, A. Mickiewicza, St. Moniuszki, E. Orzeszkowej, marsz. J. Piłsudskiego, J. Słowackiego, Szkolna, por. W. Świackiego „Sępa”, Toruńska, Wawelska, S. Żeromskiego
a.Lista nr 1PSL
1.Jancewicz Piotr Jan
2.Chodnicki Krzysztof Jarosław
3.Kudzin Paweł
b.Lista nr 2Liga Polskich Rodzin
1.Bujło Marek Tadeusz
2.Kwiatkowski Michał
3.Kacprzyk Małgorzata
4.Plesiewicz Mirosław
c.Lista nr 4Prawo i Sprawiedliwość
1.Kossakowski Wojciech
2.Gorlo Ireneusz
3.Bieleniewicz Zbigniew
4.Bukowska Marzanna
5.Maziukiewicz Dominik Grzegorz
6.Polakowski Grzegorz
d./th>Lista nr 5Platforma Obywatelska RP
1.Szelążek Włodzimierz
2.Puciłowska Jolanta Halina
3.Kmita Grażyna Renata
4.Wojnowska Wanda Zofia
5.Rytelewski Krzysztof
6.Paczkowski Roman
e.Lista nr 6SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1.Bobowik Alfons
2.Skopowski Zenon Seweryn
3.Nowicki Kazimierz
4.Has Piotr Stanisław
5.Mróz Renata Maria
6.Ćwiklewski Andrzej
f.Lista nr 7Samoobrona RP
1.Adamska Lucyna
2.Boruszewska Jolanta
3.Jenczelewski Jarosław
g.Lista nr 17EŁCKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1.Markowski Andrzej Mirosław
2.Surowiec Bogusław Piotr
3.Murawski Tadeusz
4.Fadrowski Bartosz
5. Falaciński Mirosław Piotr>
6.Zawadzka Magdalena
h.Lista nr 19AKCJA SPOŁECZNA
1.Rewiński Adam
2.Nowacka Maria
3.Sawczyński Adam
4.Boguska Elżbieta
i.Lista nr 20Dobro Wspólne 2006
1.Andrukiewicz Tomasz Mariusz
2.Buczko Wiesław
3.Kornowski Daniel Krzysztof
4.Szrajber Kazimierz
5.Łotowski Augustyn
j.Lista nr 21KWW Janusza Nowakowskiego
1.Nowakowski Janusz
2.Hawrus Alicja
3.Paziewski Janusz Roman
4.Surawski Cezary
5.Wójcik Tomasz Andrzej
6.Szelągowski Roman Zbigniew
V.Okręg nr 5 Gminy Ełk i Stare Juchy
a.Lista nr 1PSL
1.Iwaszko Anna
2.Wierciszewski Czesław
3.Trzcianowski Karol
4.Słowikowski Mariusz
5.Wielgat Dorota
b.Lista nr 2Liga Polskich Rodzin
1. Kiryłło Władysław Andrzej
2. Kasjan Anna
3. Słomka Ewa
4. Naszkiewicz Bogusława
c.Lista nr 4Prawo i Sprawiedliwość
1. Skawiński Ryszard
2. Burakiewicz Mirosław
3. Hryniewicki Lucjan
4. Kuczyński Sławomir Mirosław
5. Niedźwiedzki Andrzej
6. Wasiuk Marzena
d.Lista nr 5Platforma Obywatelska RP
1. Wocial Wojciech Józef
2. Sawicki Stanisław
3. Jastrzębski Eugeniusz Zygmunt
4. Karpiński Arkadiusz
5. Borkowski Edward
6. Stypułkowski Krzysztof
7. Mizgier Irena
e.Lista nr 6SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1. Krupiński Tomasz
2. Żoch Witold Antoni
3. Krysztopa Tomasz
4. Sołtysiak Stanisława
5. Wołk Paweł
6. Sadowski Zbigniew
f.Lista nr 7Samoobrona RP
1. Polkowski Antoni
2. Pieczyńska Ewa Anna
3. Filutkowski Henryk
4. Choruży Witold
g.Lista nr 17EŁCKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1. Rejewski Józef Andrzej
2. Cichocki Krzysztof
3. Matusiewicz Ryszard Józef
4. Lach Krzysztof
h.Lista nr 18CAŁY EŁK-NASZ DOM
1. Piętko Jarosław
2. Bielska Beata Agnieszka
3. Przybyszewska Katarzyna Anna
4. Żygadło Agnieszka
i.Lista nr 19AKCJA SPOŁECZNA
1. Jurkowska-Kawałko Ewa Dorota
2. Sobczak Janina
3. Łapiński Krzysztof
4. Tokarzewski Andrzej Bogusław
5. Pilawska-Wiercińska Krystyna
6.Baj Anna Krystyna
7. Walenciej Bernard
j.Lista nr 20Dobro Wspólne 2006
1. Kawecka Danuta
2. Kopiczko Małgorzata
3. Mielnik Helena
4. Piela Andrzej Jan
5. Pielecka Jadwiga
6. Łubowicz Teresa
k.Lista nr 21KWW Janusza Nowakowskiego
1. Bartnik Tomasz
2. Stasiewicz Wiesław Zbigniew
3. Kwiatkowski Tadeusz
4. Gałaszewski Tadeusz
5. Młyński Tadeusz
VI. Okręg nr 6 Gminy Kalinowo i Prostki
a.Lista nr 1PSL
1. Wszeborowski Andrzej
2. Falińska Krystyna
3. Karwowski Zbigniew
b.Lista nr 2Liga Polskich Rodzin
1. Zielińska Elżbieta
2. Zarzecka-Bobryk Danuta
3. Lisowska Marianna
4. Kaźmierczyk Cezary
c./th>Lista nr 4Prawo i Sprawiedliwość
1. Kacperski Grzegorz
2. Zawistowski Marek
3. Urban Danuta
4. Lewicka Ewa Dorota
d.Lista nr 5Platforma Obywatelska RP
1. Podgórski Ryszard
2. Milewski Kazimierz
3. Markiewicz Marek
4. Gbur Wioletta Jadwiga
5. Stradczuk Mirosław
6. Kateszczenko Michał
7. Domitrz Anna
e.Lista nr 6SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1. Bagan Bożena Waleria
2. Litwicki Henryk
3. Dargacz Edmund Jan
4. Ostrowski Lech
5. Szyłak Waldemar
f.Lista nr 7Samoobrona RP
1. Karwowski Robert
2. Toczyłowski Radosław
3. Skarżyński Jarosław
g.Lista nr 17EŁCKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1. Lelo Zdzisław
2. Stepnowski Sławomir
3. Owczan Szymon
h.Lista nr 18CAŁY EŁK-NASZ DOM
1. Karbowska Mariola
2. Łopatowski Kazimierz
3. Mikucki Kazimierz
4. Olszewska Jolanta
i.Lista nr 19AKCJA SPOŁECZNA
1. Kotarski Czesław Zygmunt
2. Kwapisz Mirosław
3. Mikołajczyk Mirosław Grzegorz
4. Arciszewski Stanisław
5. Drozdowski Jarosław
6. Gajko Dariusz
7. Michniewicz Dariusz
j.Lista nr 20Dobro Wspólne 2006
1. Bezdziecki Andrzej
2. Przekop Lech
3. Marcinowska Jadwiga
4. Pawłowski Antoni
5. Krause Janusz Dariusz
6. Milanowski Jerzy
7. Orłowski Mirosław
8. Wiszowaty Andrzej
k.Lista nr 21KWW Janusza Nowakowskiego
1. Januszczyk Barbara
2. Krupińska Krystyna
3. Stankiewicz Lucyna
4. Rak Ewa
5. Derdzińska Danuta Janina
6. Budzińska Katarzyna
C. MIASTO EŁK
0. WYBÓR PREZYDENTA MIASTA miasto Ełk
1. Andrukiewicz Tomasz Mariusz Dobro Wspólne 2006
2. Czepułkowski Jerzy Mieczysław SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
3. Fadrowski Zdzisław EŁCKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
4. Kwiatkowska Lucyna Liga Polskich Rodzin
5. Mrozek Jacek Janusz Prawo i Sprawiedliwość
6. Nowakowski Janusz KKW Janusza Nowakowskiego
7. Piłat Krzysztof Platforma Obywatelska RP
8. Piotrowski Hubert Mariusz CAŁY EŁK-NASZ DOM
9. Zaremba Tadeusz KWW "STOP-teraz Zaremba"
I. Okręg nr I Baranki, Dębowa, Grajewska, Intermat, Jana Pawła II, Jasna, Kilińskiego, Kolejowa, Krótka, Krzywa, Leśna, Letniskowa, Lipowa, Pogodna, Robotnicza, Sosnowa, Świerkowa, Wczasowa, Jeziorna, Kard. S. Wyszyńskiego, Ks. J. Popiełuszki, Mariampolska, Ciepła, Dojazdowa, Handlowa, Jagodowa, Konwaliowa, Krzemowa, Malinowa, Miedziana, Okrężna, Poziomkowa, Przytorowa, Rumiankowa, Sasankowa, Stalowa, Strefowa, Wrzosowa, Złota, Żelazna, Koszykowa, Parkowa, Piękna, Cmentarna, M. Dąbrowskiej, J. Kochanowskiego, M. Kopernika, J. Korsaka, Kwiatowa, J. Matejki, Z. Nałkowskiej, C.K. Norwida, E. Plater, B. Prusa, M. Reja, Targowa, Towarowa, M. Wańkowicza, S. Wyspiańskiego, G. Zapolskiej, Jesienna, Bp. E. Samsela, Brata Jakubczaka, Matki Teresy z Kalkuty, Letnia, W. Maternika, Spacerowa, Św. J. Bosko, Św. Wojciecha, Św. M.M. Kolbe, Św. Dominika Savio, Św. Franciszka, Św. R. Kalinowskiego, Wielkanocna, Wiosenna
a.Lista nr 1PSL
1. Kurzątkowski Jan
2. Pawlukowski Sławomir
3. Matecki Marek Jerzy
4. Pastewski Ignacy
5. Szymczuk Anna Wanda
b.Lista nr2Liga Polskich Rodzin
1. Kwiatkowski Wojciech Paweł
2. Marczak Barbara
3. Ozorowski Cezary
4. Górski Ireneusz
5. Zinkiewicz Mariusz Maciej
6. Sieńkowska Danuta Anna
7. Olejniczak Krystyna
8. Żuryńska Aniela
c.Lista nr 4Prawo i Sprawiedliwość
1. Mrozek Jacek Janusz
2. Wantuch Sławomir Stanisław
3. Gróndwald Jan
4. Łaguna Sylwia Elżbieta
5. Ninard Marcin
6. Ciszewska Joanna
7. Obrycka-Sieńkowska Marta
8. Archacki Andrzej
9. Urban Adam
10. Drobiszewska Jolanta
11. Wenda Cezary Krzysztof
d.Lista nr 5Platforma Obywatelska RP
1. Orzechowski Andrzej
2. Pieńkowski Waldemar Paweł
3. Andruszkiewicz Michał
4. Giedroyć Jarosław
5. Rusewicz Bożena
6. Roszkowska Elżbieta
7. Skulimowski Marcin
8. Podgórski Mirosław
9. Jankowska Joanna
10. Strużyna Ludmiła
11. Kulik Robert
12. Osowski Andrzej Tadeusz
13. Dawidowski Tomasz
14. Siemienkiewicz Konrad
e.Lista nr 6SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1. Czepułkowski Jerzy Mieczysław
2. Sawicka-Malz Danuta
3. Przyborowski Czesław
4. Jelski Andrzej Janusz
5. Kalinowska Danuta
6. Okseniuk Jarosław
7. Tafelski Mariusz
8. Glapiak Tomasz
9. Łapińska Patrycja Agnieszka
10. Ignaczak Waldemar Franciszek
11. Dracewicz Dariusz Cezary
f.Lista nr 20Dobro Wspólne 2006
1. Węgłowski Stefan
2. Arciszewski Paweł
3. Jasionowski Adam Paweł
4. Laskowski Mariusz
5. Ogrzewała Kazimierz Józef
6. Kruszewska Dorota
7. Boniecki Piotr
8. Gałaszewska Maria
g.Lista nr 22KWW Tadeusza Zaremby
1. Kulka Franciszek Edmund
2. Cimoch Stanisław
3. Gruszycki Bartosz
4. Kaczmarczyk Zbigniew
5. Kinach Krystyna
6. Sinocha Henryk
7. Szmurło Andrzej
8. Zaremba Teresa Halina
h.Lista nr 23EŁCKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1. Górska Teresa
2. Wisowaty Bogusław
3. Gawryluk Józef
4. Filipek Jerzy Adam
5. Surawski Waldemar
6. Dziakowska Halina
7. Grędziński Tomasz
8. Ruszczyk Jolanta
9. Kamiński Ryszard Piotr
10. Magreta Maksymilian
11. Zawadzki Andrzej Waldemar
12. Hanulak Ryszard
i.Lista nr 24KWW Janusza Nowakowskiego
1. Adamczyk Andrzej Józef
2. Radziewicz Barbara Maria
3. Moskowicz Zdzisław Jan
4. Wawreszuk Michał
5. Nikiel Jolanta Martyna
6. Święcicki Zbigniew
7. Borys Andrzej
8. Kozłowski Adam
9. Foltyńska Ewa Stanisława
10. Gudel Kamila
11. Żukowska Bogumiła
12. Kajewski Sebastian
13. Milewski Aleksander
14. Wójcik Adam Łukasz
j.Lista nr 25CAŁY EŁK-NASZ DOM
1. Piotrowski Hubert Mariusz
2. Klepadło Anna Wiesława
3. Januszewicz Elżbieta Grażyna
4. Stasiukiewicz Leszek
5. Olechnowicz Agnieszka
6. Laskowska Joanna Ewa
7. Kozłowski Wojciech
II. Okręg nr II Augustowska, K.A.Bahrkego, J.Bema, gen. Bora-Komorowskiego, W. Broniewskiego, Brzozowa, Bursztynowa, M.Curie-Skłodowskiej, mjr H.Dobrzańskiego, Dolna, gen. Grota-Roweckiego, Jaćwingów, Kolonia, Konieczki, J.Korczaka, Krakowska, Kraszewskiego, Lwowska, Łąkowa, Łukasiewicza, Malmeda, Mazurska, Miodowa, Nadrzeczna, Nektarowa, Ogrodowa, gen. Okulickiego, Owocowa, mjr J. Piwnika "Ponurego", gen. Podchorskiego, Podmiejska, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Sezamkowa, H.Sienkiewicza, gen. Sikorskiego, Słoneczna, Sportowa, S. Staszica, mjr H. Sucharskiego, Suwalska, Śląska, Tęczowa, R. Traugutta, Warmińska, Wąski Tor, Wileńska nr 1,3,5, W. Witosa, Zielona
a.Lista nr 1PSL
1. Górniak Robert
2. Rybaczek Piotr Patryk
3. Brzuchalski Marek
4. Cichocka Danuta
5. Dziemian Dorota
b.Lista nr 2Liga Polskich Rodzin
1. Lesiewicz Marianna
2. Popowski Leszek
3. Zajkowska Teresa
4. Herbszt Marcin Stanisław
5. Basiewicz Ryszard
6. Klonowska Wiesława
c.Lista nr 4Prawo i Sprawiedliwość
1. Wilczyński Krzysztof
2. Limberger Janusz
3. Juszkiewicz Mirosław
4. Wnorowski Grzegorz
5. Kaźmierowicz Rafał
6. Łochowski Marian
7. Zdanowicz Ryszard
d.Lista nr 5Platforma Obywatelska RP
1. Piłat Krzysztof
2. Szuliński Romuald
3. Kobylińska Szkatuła Joanna
4. Zawadzki Adam Franciszek
5. Romanowicz Krzysztof
6. Perkowski Piotr
7. Lewoń Mariusz
8. Siemion Robert
9. Skibicki Marek
10. Bałabuch Piotr Bronisław
e.Lista nr 6SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1. Dzienisiewicz Ireneusz
2. Karpienia Zdzisław
3. Gramza Roman
4. Jelska Krystyna
5. Kaszkiel Marek Dariusz
6. Kulesza Andrzej
7. Dardziński Piotr
8. Kozicki Karol
9. Biernacki Hubert
f.Lista nr 20Dobro Wspólne 2006
1. Wasilewski Dariusz
2. Bowżyk Janusz
3. Barciński Stanisław Apolinary
4. Hołubowicz Franciszek Eugeniusz
5. Ciekanowska Elżbieta Barbara
6. Pietrulewicz Kamil Wojciech
7. Rajska-Jankowska Zofia
8. Mikiewicz Cezary
9. Bartoszewicz Dorota
10. Dzieniszewski Władysław
g.Lista nr 22KWW Tadeusza Zaremby
1. Dawidowski Jan Dariusz
2. Dziurdzikowski Wiesław Stanisław
3. Jegumieńczyk Krystyna
4. Jarosz Tomasz Waldemar
5. Zaremba Ewa
h.Lista nr 23EŁCKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1. Nolko Ryszard
2. Ciopińska Marianna
3. Citko Jerzy
4. Bujnowski Stanisław
5. Wiloch Eligiusz
6. Kubicka Emilia
7. Tarabuła Lech Józef
8. Hościło Alina
9. Olechno Krzysztof
i.Lista nr 24KWW Janusza Nowakowskiego
1. Olszewski Henryk
2. Ulrych Karasińska Maria Teresa
3. Karpowicz Andrzej Jan
4. Bielecka Alicja
5. Rencewicz Kamil
6. Daniun Janina
7. Gajewski Zbigniew
8. Karpińska Maria Wiesława
9. Kochanowski Eugeniusz
10. Surawska Małgorzata Agata
j.Lista nr 25CAŁY EŁK-NASZ DOM
1. Mrówka Jolanta Barbara
2. Zacharzewska Małgorzata
3. Szczygielski Marek
4. Jaworowski Krzysztof
5. Karwowska Mariola
III. Okręg nr III A. Asnyka, Aleja 1000-lecia, Aleja Lubelska, K.K. Baczyńskiego, J. Brzechwy, Cicha, Czarna, Danusi, J. Długosza, Grodzieńska, Grunwaldzka, W. Jagiełły, Jagienki, Juranda, M. Kajki, Kąpielowa, T. Kościuszki, Królowej Jadwigi, Książąt Mazowieckich, Księcia Witolda, Księżnej Anny, 11 Listopada, Maćka z Bogdańca, Nadjeziorna, Plac Katedralny, Pomorska, K. Pułaskiego, Roosevelta, Stary Rynek, Szosa Obwodowa, Warszawska, Wileńska bez nr 1.3.5, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zawiszy, Zbyszka z Bogdańca
a.Lista nr 1PSL
1. Jaworska Wacława Regina
2. Mróz Barbara
3. Pycz Piotr
4. Romanowska Halina
5. Wojciechowska Jadwiga
b.Lista nr 2Liga Polskich Rodzin
1. Bania Krzysztof Zbigniew
2. Jurczykowski Dariusz
3. Nikitorowicz Krystyna
4. Iwaszko Dorota
5. Bukowska Dorota
c.Lista nr 4Prawo i Sprawiedliwość
1. Baranowski Romuald
2. Wnorowski Robert
3. Kaplińska Zofia
4. Ruszczyk Krzysztof
5. Bielski Artur
6. Fadrowska Wanda
7. Woroniecki Jerzy
d.Lista nr 5Platforma Obywatelska RP
1. Makowski Tomasz
2. Żmuda Wiesław Antoni
3. Włodkowska Maria Barbara
4. Kurzynowska Elżbieta
5. Podgórny Jacek
6. Remiszewski Michał
7. Oszmian Maria
8. Osewski Tomasz
9. Nowak Beata Teresa
10. Szelążek Hanna
e.Lista nr 6SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1. Rosołowski Zbigniew Tymon
2. Podwojski Idzi Henryk
3. Litman Stanisław
4. Skiba Kazimierz
5. Wocial Joanna Izabela
6. Polko Bolesław Piotr
7. Dąbrowska Grażyna
8. Biernacka Magdalena
9. Nartowicz Wojciech
f.Lista nr 20Dobro Wspólne 2006
1. Żukowski Witold
2. Stradczuk Jan Ignacy
3. Dziedziech Mirosław
4. Wankiewicz Małgorzata Aleksandra
5. Omalecki Piotr
6. Maciorowska Barbara
7. Szymański Teodor
8. Chilicki Marcin
9. Szerejko Marian
g.Lista nr 22KWW Tadeusza Zaremby
1. Zaremba Zdzisław Karol
2. Wasilewski Antoni
3. Tabak Waldemar
4. Skrocki Marek
5. Popko Stefan
6. Karpacz Wioletta
7. Jarosz Ewa
8. Hryniewicz Walentyna
h.Lista nr 23EŁCKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1. Kunda Anna Ewa
2. Fadrowski Zdzisław
3. Palczewski Edward
4. Kowalewski Marian
5. Górski Krystian Paweł
6. Sadowski Jan
7. Bruzgul Andrzej
8. Kurzyna Zygmunt
9. Cholewicki Adam
i.Lista nr 24KWW Janusza Nowakowskiego
1. Nowakowska Iwona
2. Russek Małgorzata Marzanna
3. Grygoruk Dorota
4. Rydzewski Leszek
5. Witaszczyk Piotr Antoni
6. Romaniuk Sławomir
7. Wlizło Wiesław Zdzisław
8. Matusiewicz Krystyna Barbara
9. Wawreszuk Michał
j.Lista nr 25CAŁY EŁK-NASZ DOM
1. Płuciennik Barbara Małgorzata
2. Grabowski Dariusz
3. Zaniewski Jan
4. Gawrych Maciej
5. Zalewski Józef
IV. Okręg nr IV Armii Krajowej, F. Chopina, J. Dąbrowskiego, Gdańska, G. Gizewiusza, M. Konopnickiej, 3-go Maja, Magazynowa, J.H. Małeckich, A. Mickiewicza, St. Moniuszki, E. Orzeszkowej, marsz. J. Piłsudskiego, J. Słowackiego, Szkolna, por. W. Świackiego "Sępa", Toruńska, Wawelska, S. Żeromskiego
a.Lista nr 1PSL
1. Gołdowska Irena Halina
2. Dorf Paweł
3. Kiełczewska Renata
4. Szczerba Jadwiga
5. Szypulski Daniel
b.Lista nr 2Liga Polskich Rodzin
1. Dudzis Krzysztof
2. Apoznański Kazimierz
3. Szafranko Stanisław
4. Staniszewski Zdzisław
5. Orłowska Jadwiga
6. Majewski Andrzej
c.Lista nr 4Prawo i Sprawiedliwość
1. Bińczak Tomasz
2. Juszkiewicz Małgorzata
3. Pietkiewicz Marek
4. Bukowski Tomasz
5. Wszeborowski Tomasz
6. Zawistowska Ludmiła
7. Pudłow Andrzej Janusz
8. Archacka Irena
9. Woroniecka Krystyna
d.Lista nr 5Platforma Obywatelska RP
1. Paczkowska Wioletta
2. Lewczuk Andrzej Wiesław
3. Zadroga Mirosław
4. Piotrowski Andrzej Julian
5. Przekop Tomasz
6. Skindzier Grzegorz
7. Gruszycki Dariusz
8. Moroz Mariusz
9. Rutkowski Jacek
10. Miedzianowski Stanisław
11. Kompanowska Krystyna
12. Kmita Tomasz Jakub
e.Lista nr 6SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1. Fietkiewicz Stanisław
2. Skopowska Barbara
3. Wielgat Jan
4. Kupiec Henryk
5. Grygo Stanisław
6. Otrębska Agnieszka Anna
7. Jezierski Tadeusz
8. Ostrowska Teresa
9. Świrydowicz Sławomir
f.Lista nr 7Samoobrona RP
1. Klekotko Rafał
2. Właźnik Leszek Eugeniusz
3. Sokołowski Ryszard Józef
4. Romatowska Teresa
5. Polkowski Wojciech
g.Lista nr 20Dobro Wspólne 2006
1. Radziłowicz Marcin
2. Budziejko Czesław
3. Szejda Daniel
4. Niewiarowski Januariusz
5. Wilczyńska Aneta Ewa
6. Oświeciński Wiesław
7. Zalewska Teresa
h.Lista nr 22KWW Tadeusza Zaremby
1. Kuprianowicz Jerzy
2. Weber Zdzisław Zbigniew
3. Waszkiewicz Jan
4. Tabak Emilia Elżbieta
5. Ardziński Adrian Paweł
6. Mierzejewski Alfred
7. Czygier Wioletta
8. Zaremba Czesław
9. Sadowski Feliks
i.Lista nr 23EŁCKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1. Jędrkiewicz Zbigniew
2. Baklarz Dariusz
3. Skręta Waldemar Arkadiusz
4. Magreta Teresa
5. Głuszczak Mirosław Mikołaj
6. Kowalski Piotr
7. Senda Marcin
8. Łach Beata
9. Dawidowski Janusz Robert
j.Lista nr 24KWW Janusza Nowakowskiego
1. Tarajda Kazimierz
2. Łapińska-Tchórzewska Danuta
3. Pawłowska Jadwiga
4. Guberski Jarosław Marek
5. Olejnik Jan Bogumił
6. Obuchowska Urszula
7. Wojewoda Elwira
8. Paszko Elżbieta
9. Matwiejczyk Jolanta
10. Lubińska Stanisława
11. Chlebiej Elżbieta Marzanna
12. Romaniuk Marcin
k.Lista nr 25CAŁY EŁK-NASZ DOM
1. Różyńska Grażyna
2. Lisowski Janusz
3. Zgutczyński Jakub
4. Surdyk Dorota
5. Kołyszko Katarzyna
6. Hałko Leokadia
D.GMINA EŁK
0.WYBÓR WÓJTA gmina Ełk
1. Dawidowski Robert Stanisław Lepsze Jutro
2. Dracewicz Dariusz Cezary SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
3. Iwaszko Anna PSL
4. Kopiczko Małgorzata Dobro Wspólne 2006
5. Piętko Jarosław Przyszłość Polski
6. Polkowski Antoni Samoobrona RP
7. Walenciej Bernard Nasza Gmina
I. Okręg nr 1Chełchy, Czaple, Płociczno, Krokocie
1. Budzińska Ewa Helena Przyszłość Polski
2. Iwaszko Kazimierz PSL
3. Leyk Roman Tadeusz Samoobrona RP
4. Markuszewska Beata Nasza Gmina
5. Jurczyk Bogdan Dobro Wspólne 2006
6. Hańczyc Grażyna SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
II. Okręg nr 2Sędki, Lega, Przykopka , Leśniczówka Pisanica
1. Bukowska Agnieszka Przyszłość Polski
2. Mickiewicz Krzysztof Samoobrona RP
3. Korolczuk Agata PSL
4. Kosakowski Jan Jerzy Przyszłość Legi
5. Podolewski Henryk Nasza Gmina
6. Baranowski Piotr Lepsze Jutro
7. Kisiel Andrzej Dobro Wspólne 2006
8. Koronkiewicz Mieczysław Zygmunt SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
III. Okręg nr 3Buczki, Szeligi, Mrozy Wielkie i Małe, Sordachy, Koziki, Regielnica
1. Bielecki Andrzej Przyszłość Polski
2. Sierputowski Stanisław KWW Daniela Sigla
3. Fatkowski Tadeusz Lepsze Jutro
4. Kubrak Marek PSL
5. Wałuszko Henryk Nasza Gmina
6. Sadłowski Krzysztof Dobro Wspólne 2006
IV. Okręg nr 4Kałęczyny, Giże, Brodowo, Regiel
1. Karpiński Zdzisław Nasza Gmina
2. Smętek Marek Przyszłość Polski
3. Podbielska Katarzyna Lepsze Jutro
4. Wołyniec Ryszard Samoobrona RP
5. Awruk Marek SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
V. Okręg nr 5Nowa Wieś Ełcka, Lipinka
1. Nowakowska Magdalena Przyszłość Polski
2. Pawłowska Danuta Przyszłość Polski
3. Radywoniuk Zbigniew Nasza Gmina
4. Jankowski Radosław Nasza Gmina
5. Łojewski Tadeusz Lepsze Jutro
6. Banach Wiesław Lepsze Jutro
7. Kłoczko Stanisław Samoobrona RP
8. Cholewińska Katarzyna PSL
9. Gilun Henryk PSL
10. Wróbel Mirosława Dobro Wspólne 2006
11. Gudel Halina Dobro Wspólne 2006
12. Jusiel Jerzy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
13. Szkraba Elżbieta SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
VI. Okręg nr 6Różyńsk, Lepaki Wielkie i Małe, Guzki, Mołdzie
1. Sigiel Daniel KWW Daniela Sigla
2. Kordyś Dariusz Nasza Gmina
3. Starzyński Andrzej Lepsze Jutro
4. Strześniewski Grzegorz Samoobrona RP
5. Sznel Adam Dobro Wspólne 2006
6. Chojęta Emilian Stanisław SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
VII. Okręg nr 7Barany, Maleczewo, Mącze, Mąki, Chruściele, Ełk POHZ, Szarejki, Szarek, Zdunki, Bobry
1. Szymański Jerzy KWW Jerzego Szymańskiego
2. Szawarski Paweł Przyszłość Polski
3. Sypitkowski Krzysztof Nasza Gmina
4. Wiszowaty Czesław PSL
5. Makuch Krzysztof Lepsze Jutro
6. Przybyszewska Marianna Dobro Wspólne 2006
VIII. Okręg nr 8Straduny, Chojniak, Janisze, Skup, Przytuły, Rydzewo
1. Mierzejewski Edward KWW Daniela Sigla
2. Sebuń Zbigniew Stanisław Nasza Gmina
3. Sztachelski Tomasz Nasza Gmina
4. Truszkowska Elżbieta Lepsze Jutro
5. Boratyńska Danuta Teresa Lepsze Jutro
6. Grzesiukiewicz Jolanta PSL
7. Wyszomirska Daniela PSL
8. Filutkowska Małgorzata Samoobrona RP
9. Wiesław Kiecko Wiesław Samoobrona RP
10. Krupiński Radosław Zygmunt SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
11. Wizgier Dariusz SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
12. Rusiecka Krystyna Dobro Wspólne 2006
13. Mathias Irena Dobro Wspólne 2006
IX. Okręg nr 9Siedliska
1. Hałań Mieczysław Przyszłość Polski
2. Wołk Zbigniew KWW Daniela Sigla
3. Rybaczonek Waldemar Paweł Nasza Gmina
4. Dobkowski Adam Lepsze Jutro
5. Kunda Krystyna Samoobrona RP
6. Adasiewicz Ryszard PSL
7. Kulik Jerzy Wincenty KWW Jerzego Szymańskiego
X. Okręg nr 10Oracze, Wityny, Malinówka Wielka i Mała, Piaski, Sajzy, Konieczki, Miluki
1. Cybulko Teresa Nasza Gmina
2. Przytuła Robert Samoobrona RP
3. Brzozowska Joanna Ewa PSL
4. Bernat Elżbieta SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
XI. Okręg nr 11Woszczele, Chrzanowo, Bienie, Małkinie
1. Pieczyński Kazimierz Samoobrona RP
2. Choruży Barbara Lepsze Jutro
3. Świderski Mirosław Dobro Wspólne 2006
4. Szuchnicki Krzysztof Nasza Gmina
XII. Okręg nr 12Pistki, Ruska Wieś, Bartosze, Judziki, Buniaki, Rękusy, Talusy
1. Krajanowski Stanisław Przyszłość Polski
2. Milewski Janusz Nasza Gmina
3. Ladzińska Mariola Samoobrona RP
4. Borkowski Adam Lepsze Jutro
5. Urwan Grażyna PSL
6. Zmitrowicz Piotr Dobro Wspólne 2006
XIII. Okręg nr 13Bajtkowo, Rostki Bajtkowskie, Białojany, Zdedy, Rymki, Borki, Borecki Dwór, Ciernie, Niekrasy, Karbowskie, Suczki, Śniepie, Mostołty, Tracze
1. Trochim Andrzej Przyszłość Polski
2. Supiński Piotr Adam Nasza Wieś Ełcka
3. Kułak Ryszard Lepsze Jutro
4. Jarząbek Janusz Samoobrona RP
5. Żyluk Stefan Nasza Gmina
E. GMINA KALINOWO
0.WYBÓR WÓJTA gmina Kalinowo
1. Bezdziecki AndrzejDobro Wspólne 2006
2. Filutowski Stanisław AndrzejSAMORZĄDOWE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
3. Kuprewicz DariuszAKCJA SPOŁECZNA
4. Litwicki HenrykKWW HENRYKA LITWICKIEGO
I.Okręg nr 1 Kalinowo, Maże
1.Kuprewicz DariuszAkcja Społeczna
2.Koronkiewicz WiesławAkcja Społeczna
1.Abrycki Tomasz Dobro Wspólne 2006
2.Olichwier TadeuszDobro Wspólne 2006
1.Głębocki MieczysławKWW Henryka Litwickiego
1.Wnuk BarbaraMała Ojczyzna-Kalinowo
2.Niedźwiecki Daniel Karol Mała Ojczyzna-Kalinowo
1.Markowski StefanSamorządowe Porozumienie Społeczne
II.Okręg nr 2 Prawdziska, Krzyżewo, Grąckie Ełckie
1.Marciniuk AnnaLiga Polskich Rodzin
1.Olszyński ZygmuntSLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1.Chodorowska ElżbietaAkcja Społeczna
1.Szejda Bożena GrażynaKWW Henryka Litwickiego
1.Siemaszko AnnaMała Ojczyzna-Kalinowo
1.Prawdzik HalinaSamorządowe Porozumienie Społeczne
III.Okręg nr 3 Skomętno Wielkie, Długie, Piętki
1.Miezio LeszekAkcja Społeczna
1.Ostrowski AdamDobro Wspólne 2006
1.Kalisz MarcinKWW Henryka Litwickiego
1.Rowińska Katarzyna JoannaMała Ojczyzna-Kalinowo
1.Zubrzycki MieczysławSamorządowe Porozumienie Społeczne
IV.Okręg nr 4 Pisanica
1.Dobrzycki GrzegorzAkcja Społeczna
2.Sienkiewicz BogdanAkcja Społeczna
1.Pietkiewicz MariaDobro Wspólne 2006
2.Runge BolesławDobro Wspólne 2006
1.Kotowski WiesławKWW Henryka Litwickiego
1.Krymski RadosławMała Ojczyzna-Kalinowo
1.Kamiński MarekSamorządowe Porozumienie Społeczne
2.Kalinowska AgnieszkaSamorządowe Porozumienie Społeczne
V.Okręg nr 5 Mazurowo, Kulesze
1.Piotrowski WawrzyniecSLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1.Zyskowska AgnieszkaAkcja Społeczna
1.Chojnowska WiesławaDobro Wspólne 2006
1.Borkowski AndrzejKWW Henryka Litwickiego
VI.Okręg nr 6 Milewo, Turowo, Ginie
1.Kłoczko AnnaAkcja Społeczna
1.Dembski StanisławDobro Wspólne 2006
1.Wasilewski TadeuszKWW Henryka Litwickiego
1.Jatkowska HalinaMała Ojczyzna-Kalinowo
1.Siejda WiesławSamorządowe Porozumienie Społeczne
VII.Okręg nr 7 Wierzbowo, Zanie, Zocie
1.Grzęda KrzysztofKWW Henryka Litwickiego
1.Jankowski MarekSamorządowe Porozumienie Społeczne
VIII.Okręg nr 8 Dorsze, Iwaśki, Marcinowo
1. Wąziewski MarekAkcja Społeczna
1.Wiśniewski EdwardDobro Wspólne 2006
1.Omilian EugeniuszKWW Henryka Litwickiego
1.Kłoczko KarolMała Ojczyzna-Kalinowo
1.Górski LucjanSamorządowe Porozumienie Społeczne
IX.Okręg nr 9 Wysokie, Golubka, Golubie, Szczudły, Zaborowo
1.Stefanowski MarekAkcja Społeczna
1.Wiszniewski JanDobro Wspólne 2006
1.Kosiorek Aldona HalinaKWW Henryka Litwickiego
1.Radzaj AndrzejMała Ojczyzna-Kalinowo
1.Wysocki RyszardSamorządowe Porozumienie Społeczne
X.Okręg nr 10 Laski Wielkie, Laski Małe, Łoje, Makosieje
1.Skrocka AgnieszkaAkcja Społeczna
1.Suchański TadeuszDobro Wspólne 2006
1.Grajewska Agnieszka DorotaSamorządowe Porozumienie Społeczne
XI.Okręg nr 11 Sypitki, Stacze, Kucze, Czyńcze
1.Staniszewski TomaszSamoobrona RP
1.Dziedzic Grzegorz StefanAkcja Społeczna
1.Wiśniewski JózefDobro Wspólne 2006
1.Komor TadeuszSamorządowe Porozumienie Społeczne
XII.Okręg nr 12 Dudki, Romanowo, Romoty, Stożne, Skrzypki, Jędrzejki, Lisewo
1.Olszyńska KrystynaDobro Wspólne 2006
1.Bukowski CzesławKWW Henryka Litwickiego
1.Szczepanowska AnnaMała Ojczyzna-Kalinowo
1.Kłos TomaszSamorządowe Porozumienie Społeczne
XIII.Okręg nr 13 Borzymy
1.Karwowska MałgorzataAkcja Społeczna
1.Żukowski Tadeusz Stanisław Dobro Wspólne 2006
1.Liber MarekKWW Henryka Litwickiego
1.Hukajło JolantaMała Ojczyzna-Kalinowo
1.Parfieńczyk JózefSamorządowe Porozumienie Społeczne
F. GMINA PROSTKI
0. WYBÓR WÓJTA gmina Prostki
1. Dargacz Edmund Jan KWW Edmunda Jana Dargacza
2. Orłowski Mirosław Dobro Wspólne 2006
3. Sokół Henryk KWW "SOKÓŁ"
I.Okręg nr 1 Prostki (bez ul. Osiedle Leśne)
1.Zambrzycki ZbigniewSLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
2.Januszczyk KarolSLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1.Gajdziński Dariusz ZbigniewDobro Wspólne 2006
2.Grygoruk Maria JolantaDobro Wspólne 2006
3.Mierzejewski WładysławDobro Wspólne 2006
4.Rogiński KrzysztofDobro Wspólne 2006
5.Sulewska Barbara ElżbietaDobro Wspólne 2006
1.Dylewski ZdzisławKWW Edmunda Jana Dargacza
1.Kosel AntoniROZWÓJ GMINY
2.Dębski KazimierzROZWÓJ GMINY
1.Sokół HenrykKKW "SOKÓŁ"
2.Ponichtera ZbigniewKKW "SOKÓŁ"
3.Karpiński KrzysztofKKW "SOKÓŁ"
4.Statkiewicz ZbigniewKKW "SOKÓŁ"
5.Sokół HelenaKKW "SOKÓŁ"
II.Okręg nr 2 Bogusze
1.Zamojski RyszardDobro Wspólne 2006
1.Godlewski MirosławKWW Edmunda Jana Dargacza
1.Zalewski IreneuszKKW "SOKÓŁ"
III.Okręg nr 3 Lipińskie Małe, Ostrykół, Prostki ul. Osiedle Leśne
1.Długołęcki MarekSLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1.Połtarzycki WaldemarDobro Wspólne 2006
1.Kudrawiec StanisławKWW Edmunda Jana Dargacza
IV.Okręg nr 4 Długochorzele, Gorczyce, Krupin, Popowo (Sokółki)
1.Wiśniewski Krzysztof IgnacySamoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
1.Zegarowicz WłodzimierzDobro Wspólne 2006
1.Dargacz JaninaKWW Edmunda Jana Dargacza
1.Modzelewski RobertKKW "SOKÓŁ"
V.Okręg nr 5 Glinki, Kobylin, Kobylinek, Miłusze ( Niedźwiedzkie), Sołtmany
1.Demiańczuk SławomirSLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1.Pieńczykowski MirosławDobro Wspólne 2006
1.Masalska AgataKWW Edmunda Jana Dargacza
1.Adamska IwonaKKW "SOKÓŁ"
VI.Okręg nr 6 Bobry, Borki, Miechowo
1.Pieloch Jan JózefSLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1.Strojecki HenrykDobro Wspólne 2006
1.Gajko JaninaKWW Edmunda Jana Dargacza
VII.Okręg nr 7 Dybowo (Ciernie, Kibisy), Dybówko, Kosinowo, Krzywińskie, Marchewki, Nowaki, Taczki
1.Penkiewicz Zygmunt JanuszDobro Wspólne 2006
1.Dembowski TadeuszKWW Edmunda Jana Dargacza
1.Kurzątkowska KrystynaKKW "SOKÓŁ"
VIII.Okręg nr 8 Bzury, Czyprki, Guty Rożyńskie (Wojtele), Jebramki, Olszewo, Kurzątki, Rożyńsk Wielki
1.Malinowski StanisławDobro Wspólne 2006
1.Dargacz Karol ZygmuntKWW Edmunda Jana Dargacza
1.Mieczkowski StanisławKKW "SOKÓŁ"
IX.Okręg nr 9 Dąbrowskie, Długosze, Wiśniowo Ełckie, Żelazki
1.Mierzejewski WiesławDobro Wspólne 2006
2.Nikonowicz RemigiuszDobro Wspólne 2006
1.Sawicka UrszulaKWW Edmunda Jana Dargacza
2.Czuwara StefanKWW Edmunda Jana Dargacza
1.Płoński MirosławKKW "SOKÓŁ"
2.Muzykiewicz RadosławKKW "SOKÓŁ"
X.Okręg nr 10 Cisy, Krzywe, Katarzynowo, Kopijki, Zawady Tworki
1.Klimaszewski Marek HenrykSLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1.Karwowski Wiesław EugeniuszDobro Wspólne 2006
1.Wiśniewski MarekKWW Edmunda Jana Dargacza
1.Kurzawa MirosławKKW "SOKÓŁ"
G. GMINA STARE JUCHY
0. WYBÓR WÓJTA gmina Stare Juchy
1. Jurkowska-Kawałko Ewa Dorota KWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko
2. Kawecka Danuta KWW Danuty Kaweckiej
I.Okręg nr 1 Stare Juchy ul: Długa, Kolejowa, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Nadrzeczna, Plac 500-lecia, Świerkowa
1.Strykier HalinaKWW Danuty Kaweckiej
2.Krajewska JadwigaKWW Danuty Kaweckiej
3.Lisowska HonorataKWW Danuty Kaweckiej
1. Hanusko Wanda KWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko
2.Tyszko Halina AlicjaKWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko
3.Gumińska EwaKWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko
1.Słuchocka Marianna KWW Marianny Słuchockiej
II.Okręg nr 2 Stare Juchy ul: Ełcka, Jeziorna, Kajki, Kętrzyńskiego, Mazurska, Mickiewicza, Ogrodowa, Orzeszkowej, Piwna, Polna, Prusa, Robotnicza, Sportowa, Wczasowa
1.Waraksa EleonoraKWW Danuty Kaweckiej
2.Brodowska HelenaKWW Danuty Kaweckiej
3.Włodkiewicz MartaKWW Danuty Kaweckiej
1.Pahl ZbigniewKWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko
2. Garbowska Jadwiga KWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko
3.Subota DorotaKWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko
III.Okręg nr 3 Czerwonka, Królowa Wola, Bałamutowo
1. Prochorow KrystynaPSL
1.Piela StanisławKWW Danuty Kaweckiej
1.Kaleta Tadeusz AndrzejKWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko
IV.Okręg nr 4 Gorło, Jeziorowskie, Laśmiady, Liski, Sikory Juskie
1.Kruszewska HenrykaKWW Danuty Kaweckiej
1.Trzcianowski JózefDobro Wspólne 2006
1.Gruszka JanKWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko
V.Okręg nr 5 Gorłówko, Zawady Ełckie
1.Zaniewska Anna KWW Danuty Kaweckiej
1.Mróz JolantaKWW Jolanty Mróz
VI.Okręg nr 6 Dobra Wola, Orzechowo, Szczecinowo
1.Wrochniak TomaszPSL
1.Chiliński Franciszek LechKWW Danuty Kaweckiej
1. Matusiewicz JanDobro Wspólne 2006
1.Różyński LudwikKWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko
VII.Okręg nr 7 Kałtki, Nowe Krzywe, Olszewo, Panistruga, Płowce, Stare Krzywe
1.Bobrowska Maria JadwigaPSL
1.Kalinowski MirosławKWW Danuty Kaweckiej
1.Dąbrowski LeszekKWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko
VIII.Okręg nr 8 Grabnik, Grabnik osada, Rogale
1.Gienieczko BogusławPSL
1.Kowzon MieczysławKWW Danuty Kaweckiej
2.Kałmucki Zygmunt StanisławKWW Danuty Kaweckiej
1.Błaszczyk AlojzyKWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko
2.Arendt AntoniKWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko
IX.Okręg nr 9 Skomack Wielki, Skomack Wielki osada
1.Stolarski JerzyKWW Danuty Kaweckiej
2.Aniszczyk HenrykKWW Danuty Kaweckiej
1.Zagraba RyszardDobro Wspólne 2006
1.Milewski LechKWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko
2.Radziszewska DanutaKWW Ewy Jurkowskiej-Kawałko